• 2
 • 8
 • 6
 • 1
 • 4
 • 5
 • 3
 • 7
 • 9

Odzyskaj Radość Z Jedzenia

Nazywam się Milena Janus. Od 10 lat jestem Waszym dietetykiem. Specjalnie dla Was poszerzyłam swoje wykształcenie o psychodietetykę. Od niespełna 3 lat jestem mamą kochanej alergiczki :) Uczę jak zaplanować żywienie całej rodziny. Rozwiewam obawy i rozterki, abyście odzyskali radość z jedzenia. Wkładam całe serce w moją pracę. Poprzez rozmowę poznaję Was i Wasze potrzeby, dzięki czemu możemy zbudować przyjazną i owocną współpracę.

CHCESZ ZDROWO I SKUTECZNIE SIĘ ODCHUDZAĆ - JESTEŚ ZAPRACOWANY - JESTEŚ W CIĄŻY, KARMISZ PIERSIĄ - ROZSZERZASZ DIETĘ DZIECKA - CHCESZ ZADBAĆ O RODZINĘ?

Dobrze trafiłeś. Polub mnie na Facebooku! W ten sposób będziesz co tydzień śledzić nowości na blogu oraz otrzymywać informację o aktualnych promocjach i pomocach do pobrania.

 

Moje wykształcenie:

 • Żywienie Człowieka w Profilaktyce Zdrowotnej, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
 • Technologia Żywości i Żywienie Człowieka, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, magisterskie
 • Jest członkiem Wrocławskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Dietetyki.

 

Nie polegaj na przypadku, bo odżywianie ma bezpośredni wpływ na nasze zdrowie. Lepsza jest profilaktyka niż leczenie. Zadbaj o siebie i swoją rodzinę z moją pomocą.

Do moich zadań będzie należało:

wyznaczenie realnego planu diety - dostosowanie posiłków dla każdego członka rodziny - ułożenie jadłospisu zgodnie z Waszymi preferencjami smakowymi, budżetem, umiejętnościami kulinarnymi, czasem na szykowanie posiłków

Nie tylko przekażę Wam wiedzę jak ma wyglądać odżywianie, ale też pomogę w wyrobieniu nawyków, które zostaną z Wami na całe życie.

Opinie o mnie znajdziesz tutaj:

https://www.znanylekarz.pl/milena-janus/dietetyk/wroclaw


CHCESZ SCHUDNĄĆ?

Uczę zdrowych nawyków, dokonywania odpowiednich wyborów na co dzień, tak aby po zakończeniu kuracji nie mieć problemów ze słynnym efektem jojo. Nie uznaję diety cud.

Udowadniam że zdrowe odżywianie jest możliwe nawet w ekstremalnych sytuacjach.

U mnie nie zaznasz głodówki czy braku energii, wręcz odwrotnie!

Ze mną na pewno osiągniesz swój wymarzony cel!

Na wizytach kontrolnych nie tylko modyfikuję program, aby waga nie stał w miejscu, ale również pobudzam i podtrzymuję motywację, by starczyło jej  na cały okres trwania kuracji.

Indywidualna dieta jest dostosowana do celu jaki chcemy osiągnąć, trybu życia, stanu zdrowia, motywacji i preferencji smakowych.

Pracuję na produktach dobrych jakościowo ale dostępnych cenowo.

Dobieram je tak, aby dostarczały odpowiednie ilości składników odżywczych,

zgodnie z zasadami zdrowego żywienia oraz z normami Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie.

Uwielbiam pichcić zdrowe i smaczne posiłki, dlatego przemycam je do Waszej diety,

(zarówno szybkie dania na co dzień jak i te bardziej wyszukane. Coś słodkiego, ale dietetycznego, też się znajdzie :)).

Jesteśmy tym co jemy, dlatego dzisiaj każdy z nas musi być świadomym konsumentem.

Dzięki zdrowemu odżywianiu zyskujemy dobrą kondycję zdrowotną i fizyczną, pewność siebie i pozytywne myślenie!

 

Referencje: Joanna Krawczyk

Efekt jaki przyniosły moje starania to 12 kilogramów mniej, jędrniejsze ciało, smuklejsza sylwetka, lepsze samopoczucie i większa odporność. No i oczywiście mogę w końcu ubierać się tak jak lubię!

Dzięki Pani Milenie dostałam szansę na nowe lepsze życie. Jestem teraz pewna siebie.

Nigdy w życiu nie sądziłam, że mnie ten problem dotknie. Niestety…dom, dzieci, brak czasu dla siebie… to wszystko przyczyniło się do wzrostu wagi. Stwierdziłam że muszę zacząć działać. Pierwszą decyzją jaką podjęłam było pójście na siłownię, ale szybko się zniechęciłam gdy treningi nie przynosiły efektów.

Zdecydowałam się więc skorzystać również z porad Pani Milenie i już po krótkim czasie pojawiły się pierwsze wyniki! Dieta była smaczna, bez głodówek, brak efektu jo-jo.

Wszystkim serdecznie polecam Panią Milenę jest naprawdę bardzo dobrym dietetykiem, pełnym profesjonalizmu. Pani Milena ma doskonałe podejście do ludzi, wspierała mnie w tych gorszych chwilach. Naprawdę warto. Ja będę Jej wdzięczna do końca życia. :)Referencje: Iga Michałkiewicz

Może zabrzmi to sztampowo, ale fakt, że postanowiłam skorzystać z pomocy dietetyka, zmienił moje życie. Nie mam na myśli relacji damsko-męskich, kwestii zawodowych, czy towarzyskich. Mam na myśli wyłącznie to, jaka stałam się dla samej siebie - piękna, odważna, silna. Poczułam, że mogę wszystko. Dowiedziałam się, że mam w sobie tyle silnej woli i wytrwałości, że mogę spełnić każde marzenie. I nawet jeśli zdarzy mi się przytyć, to będę już wiedziała, co zrobić, żeby wrócić do formy. Będę mieć na to odwagę i siłę.

Schudłam 15 kilogramów w 15 wspaniałych tygodni. Dieta była przyjemna - żadnej głodówki, smaczne posiłki, brak efektu jo-jo. Największym osiągnięciem było oczywiście szczuplejsza sylwetka, ale zyskałam wiele więcej - jędrniejsze ciało, energię, lepsze samopoczucie. Zniknęły problemy z przemianą materii, wszystkie ciuchy zaczęły pięknie leżeć :) 

Polecam serdecznie poradnię Pani Mileny. Do każdego podchodzi indywidualnie, dzięki czemu efekty diety są tak wspaniałe. Naprawdę warto. Nie żeby komuś coś udowodnić. Po prostu dla siebie.

ZAPRASZAM!

Ułożę dla Ciebie Indywidualny program oraz podtrzymam Twoją motywację abyś w końcu osiągnął swój wymarzony cel. Ze mną się uda!

Zainwestuj w Swoje ZDROWIE! Brak kompleksów, dobra kondycja zdrowotna i fizyczna, pewność siebie, uwolnienie się od podjadania i przypływ energii? Moi podopieczni już tego doświadczyli. Czas na Ciebie!

Kontakt

 • Dietetyk Wrocław
 • ul. Wita Stwosza 16
  50-149 Wrocław

(PRZYCHODNIA RESURS)

 • Dietetyk Wrocław
 • ul. Rajska 71
  54-028 Wrocław

(CENTRUM MAMA I JA)

Tel: 668 176 913 milenajanus@centrumzo.pl

Rzeszowska 28